O nás

Naše kreativní a technické znalosti přináší pro Vaše značky ta nejlepší místa na webu.

Péče o vaše podnikání

Klientům klademe co nejvíce otázek tak, aby výsledný projekt by jednoduše perfektní.

Strategie

Pochopení společných cílů pro webové stránky je klíčové. Posílení vašich značek, poskytování informací a mnoho dalších strategických cílů.

Výroba

Pracujeme s vámi při zlepšování webových stránek při budování marketingové strategie a pomůžeme vám plánovat do budoucna realistické cíle a plány.

Desktop a mobilní webové stránky

Nabízíme kompletní plánování webových stránek. Každé průmyslové odvětví vyžaduje profesionální přístup. Jsme také odborníky na tvorbu webových stránek pro mobilní telefony a tablety.

Webové stránky & Content Management

Všechny internetové stránky potřebují myšlenku. My máme dlouholeté zkušenosti s prolnutím designu se správou obsahu pomocí redakčních systémů. Webové stránky přivádíme vždy co nejjednodušší cestou k životu.

Kreativní branding & Grafický design

Efektivní branding a poutavý design je první věc, kterou si u klientů všímají jejich zákazníci. Co vaše prezentace? Vyčnívá z davu, nebo je jen jednou z mnoha?!

Webové aplikace a programování

Máme zkušenosti s integrací technických aplikací a webových systémů. Ujistěte se, že vaše firma má u vašeho správce tu nejlepší podporu a že vaše operace bezproblémově spolupracují.

Domény a hosting webových stránek

Profesionální webové stránky vyžadují pevný základ. Spravujeme desítky doménových jmen pro naše zákazníky. Pro jejich webové prezentace nabízíme vysoce profesionální správu s technickým dohledem 24/7/365. Naším partnerem je jedna z nejlepších společností na českém trhu, společnost VSHosting s.r.o.

E-newslettery

Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou emailových newsletterů. Pomůžeme vám s návrhem, obsahem a v neposlední řadě i s odesláním vaší e-mailové kampaně.

Napište nebo zavolejte nám...